start O co chodzi? Zamów koszulkę Zlota Zardzewiala Przebranie Szprychówki


Zapraszamy pracowników Państwa firmy (instytucji, uczelni, szkoły) do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - III Firmowym Przejeździe Rowerowym, który odbędzie się 9 czerwca 2019 (niedziela) na terenie Pomorza (w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wejherowie, Rumi, Redzie, Pruszczu Gdańskim, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Kartuzach, Żukowie). III Firmowy Przejazd Rowerowy to drużynowa część 23 edycji Pomorskiego Wielkiego Przejazdu Rowerowego - jednego z największych wydarzeń rowerowych w Polsce.

Ideą Firmowego Przejazdu Rowerowego jest rywalizacja rowerowych drużyn wystawianych przez firmy, instytucje i uczelnie z obszaru Pomorza i Aglomeracji Gdańskiej o tytuł "Rowerowej Firmy Roku".

Udział w Firmowym Przejeździe Rowerowym polega na:

- wyłonieniu z pracowników Państwa Firmy drużyny rowerowej (złożonej z osób dojeżdżających do pracy na rowerze na co dzień, chcących wsiąść na rower od przysłowiowego święta czy też po prostu lubiących rowery, ruch, aktywny tryb życia i ciekawe, nowe wyzwania),

- zgłoszeniu drużyny do organizatora III FPR - kampanii Rowerowa Metropolia,

- wzięciu udziału przez drużynę w XXIII Wielkim Przejeździe Rowerowym, który odbędzie się 9 czerwca 2019 r. (niedziela) - dowolna liczba pracowników może jechać w dowolnym peletonie, zaczynając trasę w dowolnym spośród wyznaczonych miejsc zbiórki znajdujących się na trasach czterech peletonów XXIII WPR,

- promowaniu Państwa Firmy - jako przyjaznej pracownikom, nowoczesnej, itp. - przez drużynę podczas wydarzenia - np. za pomocą koszulek, ciekawych przebrań rowerzystów/rowerzystek i rowerów a także krótkiej prezentacji drużyny na scenie na mecie XXIII Pomorskiego Wielkiego Przejazdu Rowerowego na Sopockich Błoniach przy ul. Polnej w Sopocie,

- rywalizacji z drużynami innych firm o tytuł "Rowerowej Firmy Roku 2019". O wyniku rywalizacji przesądzi m.in. łączna liczba kilometrów przejechanych przez wszystkich członków drużyny.


CO PROPONUJEMY?

Wszystkim drużynom biorącym udział w III Firmowym Przejeździe Rowerowym, organizator zapewnia:

  • Możliwość drużynowego udziału w XXIII Pomorskim Wielkim Przejeździe Rowerowym.
  • Możliwość zaprezentowania się drużyny/firmy na scenie finału XXIII PWPR na Sopockich Błoniach.
  • Dyplomy pamiątkowe dla wszystkich startujących drużyn.
  • Zabezpieczenie organizacyjne, techniczne, multimedialne i medyczne w trakcie XXIII PWPR - na zbiórkach peletonów oraz trasach przejazdu (w skład zabezpieczenia wchodzą m.in.: sceny, telebimy, nagłośnienia stacjonarne i mobilne, asysta karetek i ratowników na rowerach, asysta wolontariuszy, itp.).
  • Na dodatkowe zamówienie, oferujemy pełne zaplecze cateringowe (catering + namioty piknikowe) na Pikniku Finałowym w parku Sopockie Błonia w Sopocie (w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny lub email z organizatorem).


WARUNKI UDZIAŁU W III FIRMOWYM PRZEJEŹDZIE ROWEROWYM

  • Aby wziąć udział w III FPR, należy dokonać zgłoszenia drużyny do organizatora. Zgłoszenie i udział drużyn w III Firmowym Przejeździe Rowerowym są bezpłatne.
  • Zgłoszenia do udziału w III Firmowym Przejeździe Rowerowym prosimy przesyłać wyłącznie emailem na adres info@rowerowametropolia.pl. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 czerwca 2019 r. (piątek), do godz. 23:59.

W zgłoszeniu prosimy umieścić nazwę i adres firmy, imię i nazwisko osoby kontaktowej reprezentującej firmę (drużynę), adres email i telefon osoby kontaktowej, informację o ilości osób zatrudnionych w firmie na koniec 2018 r.
W III FPR mogą brać udział wszystkie chętne osoby dysponujące sprawnym technicznie rowerem, bez względu na wiek (osoby niepełnoletnie pod opieką wyznaczonej osoby pełnoletniej).
Każdy zawodnik zgłoszonej drużyny musi potwierdzić swój start poprzez zgłoszenie się do organizatorów 9 czerwca 2019 na wybranym przez siebie miejscu zbiórki XXIII WPR, co najmniej na 10 minut przed startem peletonu. Oto lista wyznaczonych miejsc i godzin zbiórek:

PELETON PÓŁNOCNY:

Wejherowo - Plac Jakuba Wejhera.
Zbiórka godz. 9:40
Start godz. 9:55

Reda – ul. Cechowa/ul. Gdańska.
Zbiórka godz. 10:35
Start godz. 10:45

Rumia - ul. Starowiejska/Dworzec PKP.
Zbiórka godz. 11:15
Start godz. 11:25

Gdynia - Skwer Kościuszki (na wysokości ORP Błyskawica).
Zbiórka godz. 12:00
Start godz. 12:50

PELETON GDAŃSKI:

Gdańsk, Stadion Energa - Promenada przy Drodze Zielonej.
Zbiórka godz. 11:00
Start godz. 11:50

Gdańsk Śródmieście - ul. Rajska (na czele peletonu - przy skrzyżowaniu ul. Gnilnej z ul. Rajską).
Zbiórka godz. 12:45
Start godz. 13:00

Gdańsk Wrzeszcz - al. Grunwaldzka przed Galerią Bałtycką.
Zbiórka godz. 13:15
Start godz. 13:25


PELETON STAROGARDZKI/TCZEWSKI

Starogard Gdański - Rynek (przed Ratuszem).
Zbiórka godz. 7:25
Start godz. 7:35

Tczew – ul. Dworcowa/przy lokomotywie.
Zbiórka godz. 9:25
Start godz. 9:45

Pruszcz Gdański – parking Faktoria.
Zbiórka godz. 11:15
Start godz. 11:45


PELETON KARTUSKI

Kartuzy – Rynek.
Zbiórka godz. 9:40
Start godz. 9:50

 UWAGA: Zawodnicy danej drużyny nie muszą jechać razem, każdy może startować z wybranego zbiórki na trasie dowolnie wybranego peletonu.
Zaliczenie dystansu przejechanego przez zawodnika danej drużyny odbywa się poprzez ponowne zgłoszenie się zawodników do organizatorów - w punkcie obsługi FPR na mecie XXIII PWPR - w parku Sopockie Błonia przy ul. Polnej w Sopocie. Łączna liczba kilometrów przejechanych przez zawodników danej drużyny stanowi jej wynik w rywalizacji. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieuznania części lub całości dystansu przejechanego przez danego zawodnika lub drużynę, np. w przypadku korzystania ze środków transportu innych niż rowery lub innych prób manipulacji wynikiem.

Każdy uczestnik III FPR bierze udział na własną odpowiedzialność w zgromadzeniu publicznym XXIII Pomorski Wielki Przejazd Rowerowy, które odbędzie się w dn. 9 czerwca 2109 r. na drogach publicznych Gdańska, Gdyni, Sopotu, Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Wejherowa, Redy, Rumi, Pruszcza Gdańskiego, Kartuz, Żukowa, Pszczółek oraz innych gmin Województwa Pomorskiego i Aglomeracji Gdańskiej, wyłączonych z ruchu ulicznego, przy zabezpieczeniu przez służby policji, wolontariuszy XXIII PWPR oraz z zapewnieniem pomocy służb medycznych przez organizatorów XXIII PWPR.

Każda drużyna może w dowolny sposób promować swoją firmę za pomocą swoich strojów, koszulek firmowych, przebrań rowerzystów/rowerzystek i rowerów, itp.

W przypadku zainteresowania szerszą promocją Państwa firmy podczas XXIII WPR lub chęci wsparcia sponsorskiego XXIII Wielkiego Przejazdu Rowerowego (niekoniecznie w formie finansowej) prosimy o kontakt - prześlemy naszą ofertę promocyjno - reklamową.


ZGŁOSZENIE DRUŻYNY

Zgłoszenia drużyn do udziału w III Firmowym Przejeździe Rowerowym prosimy przesyłać wyłącznie emailem na adres organizatora - Rowerowej Metropolii: info@rowerowametropolia.pl
Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 7 czerwca 2019 r. (piątek), do godz. 23:59.
W zgłoszeniu prosimy umieścić:
· Nazwę i adres firmy
· Imię i nazwisko osoby kontaktowej reprezentującej firmę (drużynę)
· Adres email i telefon osoby kontaktowej
· Informację o ilości osób zatrudnionych w firmie na koniec 2018 r.
· Prosimy nie przesyłać danych osobowych zawodników startujących w drużynie
· Mile widziane wszelkie uwagi, pomysły, propozycje odnośnie III Firmowego Przejazdu Rowerowego


ORGANIZATOR

Organizatorem III Firmowego Przejazdu Rowerowego jest kampania Rowerowa Metropolia.
 
Kontakt: Roger Jackowski
+48 609 828 451
Rowerowa Metropolia
www.wpr2019.pl
fb.com/rowerowametropolia
fb.com/events/2287930641479279  

Start O co chodzi? Koszulki przejazdowe Złota Szprycha Zardzewiala Szprycha Konkurs na przebranie Loteria szprychówkowa